CE-CE TRİKO TEKSTİL TİC. SAN. LTD. ŞTİ 

          Kurulmuş olduğu 1988 Yılından bu yana kendi sektörünün en gelişmiş teknolojilerini takip ederek müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiştir. 

CE-CE TRİKO markası olan markalarıyla 1997 yılında “Dünya Markası olma” vizyonuyla yola çıktı.

Yılda iki ana koleksiyon hazırlayan CE-CE FASHION İlkbahar-Yaz ve Sonbahar-Kış koleksiyonları ile farklı yaşam tarzlarına geniş bir koleksiyon sunmaktadır. Koleksiyonlarında Erkek, Bayan ve Çocuk Triko Kazak, Hırka, Süveter, Yelek, T-Shirt ve Sweatshirt ürün grupları yer almaktadır. CE-CE FASHION kendi koleksiyonları dışında müşterilerinin ihtiyaç ve istekleri doğrultusun da müşterilerinin koleksiyonlarının üretimini gerçekleştirmektedir. CE-CE FASHION Ürünü, geçirdiği her süreçte kalite bilincinden ödün vermeden titizlikle el alınarak nihai haline gelmektedir.

CE-CE FASHION ürünü aldığınızda tasarımından iplik seçimine, Kalıp ve dikiş kalitesinden aksesuarlarına kadar özenle hazırlandığını fark edeceksiniz. CE-CE FASHION Ürünleri Modern, sağlık ve güvenlik koşulları yönünden uygun İstanbul/Bağcılar tesisinde 4.500 metrekare kapalı alanda, Iğdır Organize Sanayi Bölgesinde 13.500 metrekare açık alanda, 10.000 metrekare kapalı alanda otomasyona dayalı son teknolojik makineler kullanılarak Türkiye’ de üretilmekte ve başta Avrupa olmak üzere, Avrasya, Orta Doğu ve Balkanlardaki yaklaşık 65 ülkeye satışını gerçekleştirmektedir.

 İLETİŞİM 

Fabrika:
İSTANBUL / TÜRKİYE
Adres: Fevzi Çakmak Mah. 2083 Sokak No:3/11
Bağcılar / İstanbul 
Telefon: +90 (212) 436 0537
e-posta: ce-ce@ce-ce.com
Fabrika:
IĞDIR / TÜRKİYE
Adres: Iğdır Organize Sanayi Bölgesi 2. Cadde No.5
Iğdır / Türkiye 
Telefon: +90 (476) 279 5758
e-posta: ce-ce@ce-ce.com


Mağaza:
MERTER / İSTANBUL
Adres: M.Nesih Özmen Mah.  Savaş Cd. Kasım Sk. No: 57/1, 
Merter / İstanbul
Telefon: +90 212 554 2676
e-posta: ce-ce@ce-ce.com