Ce-Ce Triko Tekstil San. Ltd. Şti kurulmuş olduğu 1988 Yılından bu yana kendi sektörünün en gelişmiş teknolojilerini takip ederek müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.

Ce-Ce Triko markası olan Ce&Ce Fashion 1997 yılında “Dünya Markası olma” vizyonuyla yola çıktı.

Yılda iki ana koleksiyon hazırlayan Ce-Ce Fashion İlkbahar-Yaz ve Sonbahar-Kış koleksiyonları ile farklı yaşam tarzlarına geniş bir koleksiyon sunmaktadır. Koleksiyonlarında Erkek Triko Kazak, Hırka, Süveter, Yelek, T-Shirt ve Sweatshirt ürün grupları yer almaktadır. Ce&Ce Fashion kendi koleksiyonları dışında müşterilerinin ihtiyaç ve istekleri doğrutusun da müşterilerinin koleksiyonlarının üretimini gerçekleştirmektedir.

Ce&Ce Fashion Ürünü, geçirdiği her süreçte kalite bilincinden ödün vermeden titizlikle el alınarak nihai haline gelmektedir. Ce&Ce Fashion ürünü aldığınızda tasarımından iplik seçimine, Kalıp ve dikiş kalitesinden aksesuarlarına kadar özenle hazırlandığını fark edeceksiniz. Ce&Ce Fashion Ürünleri Modern, sağlık ve güvenlik koşulları yönünden uygun tesisinde 7500 metrekare kapalı alanda, otomasyona dayalı son teknolojiler kullanılarak Türkiye’ de üretilmekte ve başta Avrupa olmak üzere, Avrasya, Orta Doğu ve Balkanlardaki yaklaşık 65 ülkeye satışını gerçekleştirmektedir.

Ce&Ce Fashion tasarım anlayışı dünya modasıyla ve yeni bir yorumla güncelleniyor. Koleksiyonlar her sezon bir öncekinden daha yenilikçi ve daha cesur tasarımlarla zenginleştirilerek moda dünyasına sunuluyor.

Ce&Ce Fashion müşterisine giyim keyfi, şıklık, rahatlık konfor ve moda ürünler sunan, sahip olduğu detayların tamamı yüksek kalite ile birlikte güçlü bir tasarım anlayışının ürünüdür. Tasarım ekibi, müşterilerini markaya aşık etmeleri gerekliliğine inanıyor.Tasarım Anlayışı
Misyonumuz

Dünya modasını en özgün şekilde tasarımlarımıza yansıtarak, kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla moda sektöründe dünya liderleri arasında yer almak.


Misyonumuz

Vizyonumuz

Üretim tecrübemiz, gücümüz ve deneyimli ekibimiz, başarılı konseptimiz ile başarımızı uluslararası platforma taşımak.


Vizyonumuz

Değerlerimiz

Müşteri odaklılık, Kalite, Güven, Yaratıcılık ve Mükemmeliyet


Değerlerimiz